
'Tuinbouw is steeds meer afhankelijk van data'
Gestapelde groeibedden vol bladgroen onder kunstlicht en in een betoverende mist. Dat is de omschrijving van...
Tijdens het werkbezoek aan Limburg werd Adri Bom-Lemstra vergezeld door LLTB- voorzitter Léon Faassen en LLTB-bestuurder tevens regiovoorzitter van Glastuinbouw Nederland in Limburg Susanne Görtz. De actuele problematiek en met name de zorg omtrent de hoge energieprijzen werd indringend besproken.
“Glastuinbouw Nederland zet vol in op lobby naar de overheid om te komen met maatregelen die glastuinbouwbedrijven kunnen helpen om stand te houden. Het is een complexe puzzel en het heeft absolute prioriteit. Als Glastuinbouw Nederland doen we dat in nauw contact met onze partners”, lichtte de voorzitter toe. Verduurzamen op lange termijn kan alleen als de sector stand houdt op korte termijn, zo is haar boodschap. “Je kan niet groen doen als je rood staat!”
Structurele samenwerking
Uiteraard werden ook actuele thema’s besproken als arbeidsmarkt, internationale werknemers, het belang van positieve beeldvorming en een goede relatie met de omgeving. Onderwerpen waar een goede structurele samenwerking tussen LLTB en Glastuinbouw Nederland belangrijk is. Leon Faassen; “We doen het sámen voor ónze leden.” Tijdens het werkbezoek werd de samenwerkingsovereenkomst tussen LLTB en Glastuinbouw Nederland verlengd.
Gestapelde groeibedden vol bladgroen onder kunstlicht en in een betoverende mist. Dat is de omschrijving van...
De genomineerden voor de 4e editie van de Topsector T&U Innovation Prize zijn bekend gemaakt. De jury heeft...
Op dinsdag 14 juni vindt de netwerkbijeenkomst 'Circulaire plastics in de tuinbouw' plaats. De bijeenkomst is...
Minder chemie, meer vergroening bij Vilosa 27-05-2022 09:46 |
Werken op verplichte vrije dag? 27-05-2022 09:43 |
Instagram: HortiAsia 27-05-2022 09:37 |
Instagram: In topconditie 27-05-2022 09:34 |
Twitter: Praten over onderwijs 27-05-2022 09:30 |
Vlog: Wij staan voor u klaar 27-05-2022 09:28 |
Spaanse landbouwminister bezoekt Wageningen U&R 27-05-2022 09:26 |
'Maak glastuinbouw klimaatkampioen' 27-05-2022 09:22 |
Video: Vidi Funda 27-05-2022 09:19 |
Syngenta Flowers stelt nieuw Hoofd Marketing aan 27-05-2022 09:13 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties